DALYVIAI

Atnaujinta 2021-07-22 23:15

Olimpiniai lankai, moterys

  1. Inga Timinskienė, Žaliasis lankas
  2. Paulina Ramanauskaitė, ASRC-Žaliasis lankas
  3. Meda Večkytė, Vilniaus m. SC-LSK
  4. Diana Perminaitė, SM Gaja-Kauno lankininkai (registracija nepatvirtinta)
  5. Dalia Čiupailienė, LSK
  6. Laima Kačonienė, LSK
  7. Kristina Abromavičienė, Klaipėdos lankininkai
  8. Julija Barkauskaitė, Klaipėdos lankininkai
  9. Laila Kuzmienė, Klaipėdos lankininkai
  10. Akvilė Daubaraitė, LSK (registracija nepatvirtinta)

Olimpiniai lankai, vyrai

  1. Povilas Margelevičius, KSA
  2. Gintaras Maldutis, LSK
  3. Dovydas Bagdanavičius, LSK
  4. Algimantas Petrauskas, Kauno lankininkai
  5. Dmitrijus Kuznecovas, LSK
  6. Darius Kiršys, Auksinis šaulys
  7. Modestas Šliauteris, Auksinis šaulys
  8. Valdas Juozaitis, Auksinis šaulys
  9. Ignas Morkeliūnas, Kauno lankininkai
  10. Vytautas Kazlauskas, SM Gaja-Kauno lankininkai (registracija nepatvirtinta)
  11. Domantas Šuliokas, SM Gaja-Kauno lankininkai (registracija nepatvirtinta)
  12. Mindaugas Bogužis, Klaipėdos lankininkai
  13. Donatas Ruginis, Klaipėdos lankininkai
  14. Emilis Žilinskas, Klaipėdos lankininkai
  15. Stasys Mickus, Klaipėdos lankininkai
  16. Romualdas Rečiūga, Harmonija
  17. Aurimas Salelionis, SM Gaja-Kauno lankininkai (registracija nepatvirtinta)
  18. Arvydas Ūsas, Kauno lankininkai
  19. Ramūnas Kašėta, KSA
  20. Vilius Levickas, KSA
  21. Dominykas Jančiukas, ASRC-Žaliasis lankas (registracija nepatvirtinta)

Olimpiniai lankai, merginos

  1. Meda Večkytė, Vilniaus m. SC-LSK

Olimpiniai lankai, vaikinai

  1. Justas Antanaitis, Vilniaus m. SC-LSK
  2. Emilis Žilinskas, Klaipėdos lankininkai
  3. Dominykas Jančiukas, ASRC-Žaliasis lankas (registracija nepatvirtinta)

Olimpiniai lankai, jaunės

  1. Diana Perminaitė, SM Gaja-Kauno lankininkai (registracija nepatvirtinta)
  2. Julija Paškevičiūtė, SM Gaja-Kauno lankininkai (registracija nepatvirtinta)

Olimpiniai lankai, jauniai

  1. Vytautas Kazlauskas, SM Gaja-Kauno lankininkai (registracija nepatvirtinta)
  2. Domantas Šuliokas, SM Gaja-Kauno lankininkai (registracija nepatvirtinta)
  3. Aurimas Salelionis, SM Gaja-Kauno lankininkai (registracija nepatvirtinta)

Olimpiniai lankai, jaunutės

  1. Ugnė Abramavičiūtė, SM Gaja-Kauno lankininkai (registracija nepatvirtinta)
  2. Agnė Kuznecova, Vilniaus m. SC-LSK
  3. Emma Kask, Tartu Valla SK (registracija nepatvirtinta)

Skriemuliniai lankai, moterys

  1. Greta Šaumanė, ULK
  2. Asta Grigaravičienė, ULK
  3. Inga Timinskienė, Žaliasis lankas

Skriemuliniai lankai, vyrai

  1. Žydrūnas Karpavičius, KSA
  2. Robertas Navickas, Žaliasis lankas
  3. Aleksandr Aniščenko, LSK
  4. Rolandas Baranauskas, Alytupis-Žaliasis lankas
  5. Giedrius Kavaliauskas, Alytupis-Žaliasis lankas
  6. Jonas Mažeika, Auksinis šaulys
  7. Edmundas Butkus, Auksinis šaulys
  8. Irmantas Milašius, Klaipėdos lankininkai
  9. Justinas Kosteckas, ULK
  10. Tomas Liekis, LSK
  11. Arvydas Prapuolenis, KSA
  12. Linas Vengelis, Alytupis-Žaliasis lankas
  13. Algirdas Šaumanas, ULK
  14. Vladas Šakauskas, LSK (registracija nepatvirtinta)
  15. Vladas Šigauskas, KSA (registracija nepatvirtinta)
  16. Lukas Bernardas Remiševskis, LSK
  17. Marius Grigaravičius, ULK
  18. Gražvydas Gudžiūnas, ULK
  19. Petras Dagys, LSK (registracija nepatvirtinta)

Paprasti lankai, moterys

  1. Elzė Večkytė, LSK
  2. Halina Radvilienė, Ugninė strėlė
  3. Aistė Stagniūnaitė, Ugninė strėlė
  4. Paulina Ramanauskaitė, ASRC-Žaliasis lankas

Paprasti lankai, vyrai

  1. Vladimir Mosin, LSK
  2. Ramūnas Norvainis, Žaliasis lankas
  3. Nedas Mockevičius, Žaliasis lankas
  4. Boris Melnikov, Klaipėdos lankininkai
  5. Algimantas Vileikis, Žaliasis lankas
  6. Rimantas Šuliokas, Kauno lankininkai
  7. Mindaugas Vilkelis, Ugninė strėlė
  8. Edvinas Tupčiauskas, Ugninė strėlė
  9. Virgilijus Šironas, Jaunimo brizas
  10. Aidas Jurgaitis, LSK
  11. Linas Šironas, Jaunimo brizas
  12. Viačeslav Sidorov, be klubo
  13. Ugnius Timinskas, Žaliasis lankas

Paprasti lankai, vaikinai

  1. Dominykas Andrulis, Klaipėdos lankininkai
  2. Ąžuolas Šlapikas, LSK (registracija nepatvirtinta)
  3. Gustas Krutulis, ASRC-Žaliasis lankas

Paprasti lankai, jaunės

  1. Ugnė Petrauskaitė, Vilniaus m. SC-LSK
  2. Emilija Azaravičiūtė, Ugninė strėlė
  3. Erika Kvederavičiūtė, Ugninė strėlė
  4. Viktorija Seiliūtė, ASRC-Žaliasis lankas (registracija nepatvirtinta)

Paprasti lankai, jaunutės

  1. Tėja Zajankauskaitė, Ugninė strėlė
  2. Paulina Buinauskaitė, ASRC-Žaliasis lankas (registracija nepatvirtinta)

Paprasti lankai, jaunučiai

  1. Jokūbas Parchomenko, Ugninė strėlė
  2. Vakaris Aleksandravičius, ASRC-Žaliasis lankas (registracija nepatvirtinta)

Tradiciniai lankai, moterys

  1. Ramunė Stagniūnienė, Ugninė strėlė
  2. Neringa Karpavičienė, Ugninė strėlė
  3. Rita Butkevičiūtė, Ugninė strėlė
  4. Aida Grigienė, Strėlė (registracija nepatvirtinta)

Tradiciniai lankai, vyrai

  1. Vytas Karpavičius, Ugninė strėlė
  2. Vladimir Mosin, LSK
  3. Žydrūnas Večkys, LSK
  4. Vitalijus Naumavičius, Strėlė
  5. Egidijus Sekorskas, Strėlė
  6. Vaidas Žiugžda, Ugninė strėlė
  7. Marcin Kozlovski, Strėlė
  8. Ježy Kozlovski, Strėlė
  9. Kristijonas Jakelis, Strėlė
  10. Mykolas Sėdaitis, Ugninė strėlė
  11. Rimantas Brusokas, Ugninė strėlė
  12. Stasys Svetlauskas, Sportinis rezervas

Tradiciniai lankai, jaunučiai

  1. Augustas Žiugžda, Ugninė strėlė
  2. Laurynas Šerkšnas, Ugninė strėlė
  3. Grantas Žasetis, SM Gaja-Kauno lankininkai (registracija nepatvirtinta)