DALYVIAI

Atnaujinta 2021-03-16 16:50

Olimpiniai lankai, moterys

  1. Paulina Ramanauskaitė, ASRC-Žaliasis lankas
  2. Meda Viktorija Večkytė, Vilniaus m. SC-LSK
  3. Kristina Abromavičienė, Klaipėdos lankininkai
  4. Julija Barkauskaitė, Klaipėdos lankininkai
  5. Kristina Abramaitytė, ASRC-Žaliasis lankas
  6. Dalia Čiupailienė, LSK
  7. Vika Andrulienė, Klaipėdos lankininkai
  8. Laila Kuzmienė, Klaipėdos lankininkai

Olimpiniai lankai, vyrai

  1. Algimantas Petrauskas, Kauno lankininkai
  2. Ignas Morkeliūnas, Kauno lankininkai
  3. Ramūnas Kašėta, KSA
  4. Mindaugas Bogužis, Klaipėdos lankininkai
  5. Povilas Margelevičius, KSA
  6. Vaidotas Sipavičius, Auksinis šaulys
  7. Darius Kiršys, Auksinis šaulys
  8. Modestas Šliauteris, Auksinis šaulys
  9. Olegas Gailiūnas, Auksinis šaulys
  10. Justas Antanaitis, Vilniaus m. SC-LSK
  11. Dominykas Jančiukas, ASRC-Žaliasis lankas
  12. Vladas Šigauskas, KSA
  13. Dmitrijus Kuznecovas, LSK
  14. Vilius Levickas, KSA
  15. Arnas Bieliauskas, Klaipėdos lankininkai
  16. Donatas Ruginis, Klaipėdos lankininkai
  17. Romualdas Rečiūga, Harmonija
  18. Aidas Liaudanskas, Kauno lankininkai

Olimpiniai lankai, senjoros

  1. Dalia Čiupailienė, LSK

Olimpiniai lankai, senjorai

  1. Romualdas Rečiūga, Harmonija
  2. Arvydas Ūsas, Kauno lankininkai (registracija nepatvirtinta)

Olimpiniai lankai, merginos

  1. Meda Viktorija Večkytė, Vilniaus m. SC-LSK

Olimpiniai lankai, vaikinai

  1. Justas Antanaitis, Vilniaus m. SC-LSK
  2. Dominykas Jančiukas, ASRC-Žaliasis lankas

Olimpiniai lankai, jauniai

  1. Domantas Šuliokas, SM Gaja-Kauno lankininkai
  2. Vytautas Kazlauskas, SM Gaja-Kauno lankininkai

Skriemuliniai lankai, moterys

  1. Greta Šaumanė, ULK
  2. Jolita Antanaitytė-Garškienė, LSK

Skriemuliniai lankai, vyrai

  1. Žydrūnas Karpavičius, KSA
  2. Algirdas Šaumanas, ULK
  3. Justinas Kosteckas, ULK
  4. Rolandas Baranauskas, Alytupis-Žaliasis lankas
  5. Aleksandr Aniscenko, LSK
  6. Jonas Mažeika, Auksinis šaulys
  7. Linas Vengelis, Alytupis-Žaliasis lankas
  8. Giedrius Kavaliauskas, Alytupis-Žaliasis lankas
  9. Irmantas Milašius, Klaipėdos lankininkai
  10. Tomas Liekis, LSK (registracija nepatvirtinta)
  11. Vladas Šakauskas, LSK (registracija nepatvirtinta)
  12. Arvydas Prapuolenis, KSA

Skriemuliniai lankai, senjorai

  1. Rolandas Baranauskas, Alytupis-Žaliasis lankas
  2. Jonas Mažeika, Auksinis šaulys
  3. Vladas Šakauskas, LSK (registracija nepatvirtinta)

Paprasti lankai, moterys

  1. Aistė Stagniūnaitė, Ugninė strėlė
  2. Halina Radvilienė, Ugninė strėlė
  3. Rugilė Tamulynaitė, ASRC-Žaliasis lankas
  4. Renata Levickaitė-Rimkienė, LSK

Paprasti lankai, vyrai

  1. Nedas Mockevičius, Žaliasis lankas
  2. Rimantas Šuliokas, Kauno lankininkai
  3. Aidas Jurgaitis, LSK
  4. Ernestas Vilkauskas, LSK
  5. Vladimir Mosin, LSK
  6. Andrius Vaskinas, Strėlė
  7. Ramūnas Rimkus, LSK
  8. Algimantas Vileikis, Žaliasis lankas
  9. Virgilijus Šironas, Jaunimo brizas (registracija nepatvirtinta)

Paprasti lankai, senjoros

  1. Halina Radvilienė, Ugninė strėlė

Paprasti lankai, senjorai

  1. Algimantas Vileikis, Žaliasis lankas
  2. Arvydas Ūsas, Kauno lankininkai
  3. Virgilijus Šironas, Jaunimo brizas (registracija nepatvirtinta)
  4. Vladimir Mosin, LSK

Paprasti lankai, merginos

  1. Rugilė Tamulynaitė, ASRC-Žaliasis lankas
  2. Aistė Stagniūnaitė, Ugninė strėlė

Paprasti lankai, jaunės

  1. Emilija Azaravičiūtė, Ugninė strėlė
  2. Viktorija Seiliūtė, ASRC-Žaliasis lankas
  3. Erika Kvederavičiūtė, Ugninė strėlė

Tradiciniai lankai, moterys

  1. Ramunė Stagniūnienė, Ugninė strėlė
  2. Aida Grigienė, Strėlė
  3. Neringa Brusokienė, Ugninė strėlė

Tradiciniai lankai, vyrai

  1. Vitalijus Naumavičius, Strėlė
  2. Tomas Pocius, Perkūno strėlė
  3. Egidijus Sekorskas, Strėlė (registracija nepatvirtinta)
  4. Arūnas Barauskas, Strėlė
  5. Kristijonas Jakelis, Strėlė (registracija nepatvirtinta)
  6. Marcin Kozlovski, Strėlė
  7. Ježy Kozlovski, Strėlė
  8. Vytas Karpavičius, Ugninė strėlė
  9. Žydrūnas Večkys, LSK
  10. Martynas Karčiauskas, Strėlė
  11. Stasys Svetlauskas, Žaliasis lankas
  12. Vladimir Mosin, LSK
  13. Rimantas Brusokas, Ugninė strėlė
  14. Marius Dijokas, Ugninė strėlė
  15. Arūnas Brūzga, Ugninė strėlė
  16. Mykolas Sėdaitis, Ugninė strėlė
  17. Vaidas Žiugžda, Ugninė strėlė

Tradiciniai lankai, senjorai

  1. Vitalijus Naumavičius, Strėlė
  2. Egidijus Sekorskas, Strėlė (registracija nepatvirtinta)
  3. Stasys Svetlauskas, Žaliasis lankas
  4. Rimantas Brusokas, Ugninė strėlė
  5. Vladimir Mosin, LSK