Paslaugos

Šaudymo iš lanko pamoka. Paslauga gali pasinaudoti visi norintys išbandyti šaudymą iš lanko kaip sporto šaką arba idomią bei neįprastą pramogą laisvalaikiui. Atvykę pas mus būsite aprūpinti visu reikalingu inventoriumi: lankas, strėlės, apsaugos. Klubo treneriai supažindins jus su sportu, įranga, saugumo taisyklėmis taip pat apmokys Jus kaip teisingai šaudyti iš lanko, supažindins su bazine technika, teiks konsultacijas iškilusiais klausimais. Užsiėmimo trukmė – 1 valanda.

Pradedančiųjų kursai. Šie kursai aktualūs tiems, kurie planuoja reguliariai šaudyti iš lanko, nesvarbu ar tai bus pramoga laisvalaikiu ar sportinė veikla. Užsiėmimų metu klubo treneriai supažindins jus su saugumo taisyklėmis, elgesio etiketu treniruočių bazėse, išmoksite kaip tinkamai naudoti sportinę įrangą taip pat sužinosite šaudymo iš lanko pagrindus. Kursų trukmė – 4 valandos (4 k. po 1 val. arba individualiai suderintas grafikas).

Šaudymo iš lanko pamoka10 eur
Pradedančiųjų kursai40 eur

Abonementai. Nusprendę tapti mūsų klubo nariu ir įsigiję abonementą (1 mėn., 3 mėn.,  6 mėn. ar 12 mėn.) turėsite galimybę net iki 5 kartų per savaitę lankyti užsiėmimus. Mūsų klube galėsite ne tik smagiai praleisti laisvalaikį bendraminčių būryje, tačiau ir siekti aukštų sportinių rezultatų. Jums bus sudarytos galimybės dalyvauti įvairiose klubo vykdomose veiklose bei reguliariose lankininkų varžybose. Į abonemento kainą įskaičiuota viso reikalingo inventoriaus nuoma.

Abonementai1 mėn.3 mėn.6 mėn.12 mėn.
Suaugusiems30 eur85 eur160 eur300 eur
Jaunimui (iki 18 m.) bei senjorams (virš 50 m.)20 eur55 eur105 eur180 eur

Trenerio konsultacija. Visi klube dirbantys treneriai yra visdar aktyvūs lankininkai – šalies čempionai, daugkartiniai įvairių varžybų prizininkai, nacionalinių rinktinių nariai. Per daugelį sportavimo ir treniravimo metų sukaupta patirtis leidžia mūsų treneriams teikti kokybiškas individualias konsultacijas, todėl kiekvienam norinčiam jie gali patarti tiek šaudymo iš lanko technikos, tiek įrangos įsigijimo ar derinimo klausimais. Konsultacijos metu treneriai skirs Jums pilną savo dėmesį bei atsakys į aktualius klausimus.

Trenerio konsultacija (1 valanda, 1 asmeniui)15 eur
Šaudymas iš lanko Alytuje

Pramoginis renginys. Paslauga skirta tiems, kurie nori pašaudyti iš lanko kartu su draugais mūsų šaudyklose. Jeigu suburiate daugiau kaip 4 žmonių kompaniją – tiesiog susisiekite su mumis ir sutartu laiku mes Jums suorganizuosime smagią pramogą su žaidimais bei varžybomis, o esant poreikiui ir originaliais prizais. Renginio laikas, kaina ir trukmė derinama individualiai.

Išvažiuojamasis renginys. Jeigu norite neįprasto laisvalaikio savo sodyboje arba įdomios veiklos savo renginio, susibūrimo ar šventės svečiams  – ši paslauga būtent Jums! Mes atvyksime į Jūsų pasirinktą vietą ir paruošime šaudymui iš lanko tinkamą erdvę. Taip pat aprūpinsime dalyvius reikalingu inventoriumi bei apmokysime juos šaudyti. Po kelių pabandymų kviesime visus norinčius dalyvauti smagiose, neįprastose bei, žinoma, azartiškose varžybose. Esant poreikiui varžybų dalyviai gali būti apdovanojami originaliais prizais. Renginio laikas, kaina ir trukmė derinama individualiai.

Pramoginiai šaudymo iš lanko renginiai

Inventoriaus derinimas ir tvarkymas. Paslauga skirta turintiems savo inventorių ir norintiems jį patobulinti arba sutvarkyti. Taip pat norintiems pasikonsultuoti inventoriaus derinimo, tvarkymo bei pirkimo klausimais. Paslaugos kaina derinama individualiai.