Paslaugos

Vienkartinis pašaudymas. Paslauga gali pasinaudoti visi norintys išbandyti šaudymą iš lanko kaip sporto šaką arba idomią bei neįprastą pramogą laisvalaikiui. Atvykę pas mus būsite aprūpinti visu reikalingu inventoriumi: lankas, strėlės, apsaugos. Klubo treneriai apmokys Jus šaudyti iš lanko, supažindins su bazine technika, teiks konsultacijas iškilusiais klausimais. Užsiėmimo trukmė – 1 valanda.

Abonementai. Nusprendę tapti mūsų klubo nariu ir įsigiję abonementą (1 mėn., 3 mėn.,  6 mėn. ar 12 mėn.) turėsite galimybę  net iki 5 kartų per savaitę lankyti užsiėmimus. Klubo treneriai sudarys Jūsų poreikius atitinkantį treniruočių planą, padės tobulinti šaudymo iš lanko techniką. Mūsų klube galėsite ne tik smagiai praleisti laisvalaikį bendraminčių būryje, tačiau ir siekti aukštų sportinių rezultatų. Jums bus sudarytos galimybės dalyvauti įvairiose klubo bei šalies varžybose. Į abonemento kainą įskaičiuota viso reikalingo inventoriaus nuoma.

Šaudymas iš lanko Alytuje

Pramoginis renginys. Paslauga skirta tiems, kurie nori pašaudyti iš lanko kartu su draugais mūsų šaudyklose. Jeigu suburiate daugiau kaip 4 žmonių kompaniją – tiesiog susisiekite su mumis ir sutartu laiku mes Jums suorganizuosime smagią pramogą su žaidimais bei varžybomis, o esant poreikiui ir originaliais prizais.

Išvažiuojamasis renginys. Jeigu norite neįprasto laisvalaikio savo sodyboje arba įdomios veiklos savo renginio, susibūrimo ar šventės svečiams  – ši paslauga būtent Jums! Mes atvyksime į Jūsų pasirinktą vietą ir paruošime šaudymui iš lanko tinkamą erdvę. Taip pat aprūpinsime dalyvius reikalingu inventoriumi bei apmokysime juos šaudyti. Po kelių pabandymų kviesime visus norinčius dalyvauti smagiose, neįprastose bei, žinoma, azartiškose varžybose. Esant poreikiui varžybų dalyviai gali būti apdovanojami originaliais prizais.

Pramoginiai šaudymo iš lanko renginiai

Inventoriaus derinimas ir tvarkymas. Paslauga skirta turintiems savo inventorių ir norintiems jį patobulinti arba sutvarkyti. Taip pat norintiems pasikonsultuoti inventoriaus derinimo, tvarkymo bei pirkimo klausimais.