VARŽYBOS

„Dvikovų turnyras“ V etapas

2023 m. vasario 19 dieną Alytaus lankininkų klubo „Žaliasis lankas“ treniruočių bazėje vyks Dvikovų turnyro V-asis etapas.

Turnyro tikslas – skatinti lankininkų tobulėjimą šaudant dvikovas. Daugelyje kitų varžybų lankininkas dažniausiai gauna labai mažai dvikovų patirties, todėl paprastai pritrūksta laiko suprasti kas toje dvikovoje įvyko, kodėl ir kaip. Šiame turnyre visi lankininkai gauna mažiausiai 3 dvikovas, o neretai ir 7, todėl yra daugybė laiko suprasti savo šūvį, pajausti emocijas bei mokytis viską suvaldyti.

Kiekviename dvikovų turnyre visuomet laisva ir draugiška aplinka, todėl lengviau atlaikyti didesnį nei įprasta šūvių skaičių, smagiau pasisemti naujų patirčių ir idėjomis pasidalinti su kitais lankininkais.

Detalesnė informacija – turnyro kvietime:

KVIETIMAS
REGISTRACIJA

Alytaus SRC jaunimo, jaunių, jaunučių ir vaikų šaudymo iš lanko pirmenybės

2023 m. vasario 26 d. Alytaus sporto ir rekreacijos centras ir Alytaus lankininkų klubas „Žaliasis lankas“ organizuoja jaunimui, jauniams, jaunučiams ir vaikams dedikuotas šaudymo iš lanko varžybas, pagal oficialias Lietuvos lankininkų federacijos varžybų taisykles.
Varžybų metu visi jaunimo grupių atstovai turės galimybę prisiminti/išbandyti oficialų varžybų formatą, pasitikrinti savo įgūdžius bei užtvirtinti treniruotėse sukauptas žinias. Šios varžybos taip pat bus puiki proga pasiruošti artėjančiam Lietuvos jaunimo, jaunių, jaunučių ir vaikų čempionatui, kuris vyks kovo mėnesį Utenoje.

KVIETIMAS
REGISTRACIJA