Svarbiausios sezono lankininkų varžybos ir toliau renkasi Alytų

Nors ir ne Lietuvos čempionatas šį sekmadienį Alytuje vyko daliai lankininkų visuomenės itin svarbios varžybos – pirmasis atrankos etapas į Europos jaunių ir jaunimo čempionatą. Iš viso yra numatyti trys atrankos etapai iš kurių net du vyks Alytuje. Antrasis jau kitą sekmadienį ir vėl Alytuje – Alytaus aerodrome.

Turbūt jau nieko nebestebina ir tai, kad net pusė visų pretendentų besivaržančių dėl teisės atstovauti Lietuvą Europos jaunių ir jaunimo čempionate Graikijoje yra jaunieji alytiškiai. Rezultatai jaunųjų ASRC-Žaliasis lankas atstovaujančių alytiškių po pirmojo etapo tikrai nenuvilia. Jaunimo (merginų) grupėje po pirmojo etapo pirmauja alytiškė Kristina Abramaitytė, kuri praėjusiais metais jau buvo patekusi į suaugusiųjų rinktinę ir atstovavo mūsų šalį Pasaulio šaudymo iš lanko čempionate Meksikoje. Trečiojoje vietoje vos keliais taškais atsilikusi nuo antrosios liko taip pat alytiškė, praėjusio sezono Baltijos šalių vicečempionė Paulina Ramanauskaitė, o ketvirtojoje vietoje dar viena alytiškė Vitalija Balčiūnaitė. Olimpinių lankų jaunių grupėje po pirmojo etapo antroje vietoje, nedaug atsilikęs nuo pirmosios, Dominykas Jančiukas, o trečiojoje jo bendraamžis Domantas Bražinskas – taip pat atstovaujantys Alytų.

Jau kitą sekmadienį alytiškiai gaus antrą šansą savo namų aikštėje parodyti ką geriausiai sugeba ir po šio etapo jau gali paaiškėti vienas kitas būsimas Europos čempionato dalyvis.

Varžybų rezultatai.

Varžybų nuotraukos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *