Reitinginėse lankininkų varžybose elniai, meškos ir elfai

2016kaledinisKalėdinis lankininkų turnyras – tai reitinginės lankininkų varžybos vykstančios pagal visas reitinginių varžybų taisykles, su viena mažyte išimtimi – apranga ne tik leidžiama įvairi, tačiau kaip tik – skatinama šventiška. Dėl šio mažo taisyklių pakeitimo šį savaitgalį į varžybas Vilniuje sugūžėjo gausybė elfų, elnių, meškų ir kitokių keistų gyvių, o lankai pasipuošė kalėdinėmis girliandomis.

Tarp visų keistųjų padarų buvo ir dvidešimt alytiškių “Žaliojo lanko” atstovų, kurie šįkart pirmiausia pasižymėjo itin linksma šventiška nuotaika, kuri nesutrukdė ir parodyti geriausius rezultatus. Iš viso jaunieji ASRC-Žaliasis lankas atstovai iškovojo du aukso, du sidabro ir du bronzos medalius, o prie jų prisijungė ir vyresnieji Žaliojo lanko atstovai su trimis aukso ir vienu sidabro medaliais. ASRC-Žaliasis lankas atstovės pasidabinusios aukso medaliais – Paulina Ramanauskaitė ir Vitalija Balčiūnaitė, sidabru prieš šventes pasipuošė Domantas Bražinskas ir Kristina Abramaitytė, o bronza – Indrė Grigaravičiūtė ir Kristina Abramaitytė (kitoje grupėje). Šventėms eglutę aukso medaliais taip pat galės papuošti ir Inga Timinskienė, Laimis Glaveckas bei Arvydas Banys, o sidabru – Ugnius Timinskas.

Tokios varžybos kaip šios – su laisvesniu emociniu klimatu bei šventiška nuotaika padeda tiek alytiškiams tiek visiems kitiems lankininkams neužmiršti linksmos šventiškos dvasios, nepaskęsti rutinoje ir išlaikyti aukščiausius rezultatus betkokiomis sąlygomis. Po šių varžybų visi Alytaus lankininkų klubo nariai norėtų skaitantiesiems palinkėti – nepaskęskite rutinoje ir švenčių bėgime ir jūs – per šventes svarbiausia gerai praleistas laikas jums svarbių žmonių kompanijoje. Su šventėmis visus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *