Pasaulio lietuvių sporto žaidynėse – Alytaus lankininkų triumfas!

Šį savaitgalį Kaune vyko, kas ketverius metus organizuojamos ir Lietuvos Respublikos prezidentės globojamos, Pasaulio lietuvių sporto žaidynės. Tarp visų sporto rungčių į žaidynių programą buvo įtrauktas  ir šaudymas iš lanko, kur šįkart dalyvavo 12 Alytaus lankininkų klubo „Žaliasis lankas“ sportininkų.

Daugiausiai džiaugsmo alytiškiams atnešė skriemulinių lankų grupė, kur jau po kvalifikacijos lyderiai buvo „Žaliojo lanko“ treneriai Inga Timinskienė ir Ugnius Timinskas. Prasidėjus atkrintamosioms varžyboms lyderiai savo pozicijas išlaikė, o prie jų dar prisijungė ir jų mokiniai – Rolandas Baranauskas bei Rimvydas Lipnickas ir visi keturi finalininkai jau buvo alytiškiai. Nugalėtoju tapo Ugnius Timinskas, antrąją vietą užėmė Inga Timinskienė, o bronza pasipuošė Rimvydas Lipnickas. Ingos Timinskienės, Ugniaus Timinsko bei Rimvydo Lipnicko komanda, taip pat iškovojo auksą ir komandinėse varžybose.PLSZ

Dar tris medalius iškovojo ir kiti „Žaliojo lanko“ atstovai: Kristina Abramaitytė – sidabro medalį olimpinių lankų moterų grupėje, Arvydas Banys – sidabro medalį ilgųjų lankų grupėje bei Vitalijos Balčiūnaitės, Paulinos Ramanauskaitės ir Kristinos Abramaitytės komanda – bronzos medalį, olimpinių lankų moterų komandinėse varžybose.

Nors ir visą savaitgalį oras lankininkų nelepino, alytiškiai namo grįžo pakeltomis galvomis ir gerai nusiteikę, bet nelinkę ilsėtis. Jau kitą savaitgalį – Baltijos jūros šalių jaunių žaidynės Baltarusijoje, į kurias vyks Dominykas Jančiukas ir Kristina Abramaitytė bei jų treneriai Inga Timinskienė ir Ugnius Timinskas.

Varžybų rezultatai.

Nuotraukos.

Dar nuotraukų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *