Lankininkai jėgas išbandė dvikovų turnyre

2022 m. spalio 16 dieną Alytaus lankininkų klubo „Žaliasis lankas” treniruočių bazėje įvyko Dvikovų turnyro I-asis etapas.

Turnyro tikslas – skatinti lankininkų tobulėjimą šaudant dvikovas. Daugelyje kitų varžybų lankininkas dažniausiai gauna labai mažai dvikovų patirties, todėl paprastai pritrūksta laiko suprasti kas toje dvikovoje įvyko, kodėl ir kaip. Šiame turnyre visi lankininkai gauna mažiausiai 3 dvikovas, o neretai ir 7, todėl yra daugybė laiko suprasti savo šūvį, pajausti emocijas bei mokytis viską suvaldyti.

Kiekviename dvikovų turnyre visuomet laisva ir draugiška aplinka, todėl lengviau atlaikyti didesnį nei įprasta šūvių skaičių, smagiau pasisemti naujų patirčių ir idėjomis pasidalinti su kitais lankininkais.

Į pirmąjį žiemos sezono Dvikovų turnyrą susirinko 17 lankininkų iš Kauno, Klaipėdos, Marijampolės bei Alytaus, kurie varžėsi olimpinių, skriemulinių ir paprastų lankų grupėse.

Skriemulinių ir paprastų lankų grupėse turnyro dalyviai turėjo progą sušauti po 4 dvikovas, olimpinių lankų grupėje – net 6. Susumavus dvikovų rezultatus visose grupėse dėl medalių lankininkai turėjo šauti ir papildomus šūvius. Geriausiai šįkart sekėsi Ramūnui Kašėtai (olimpiniai lankai), Ingai Timinskienei (skriemuliniai lankai) ir Aistei Stagniūnaitei (paprasti lankai), kurie iškovojo auksą.

Kitas dvikovų turnyras Alytuje vyks lapkričio 5 – 6 dienomis.

Turnyro rezultatai.
Turnyro nuotraukos.