PARTICIPANTS

Last update 2019.10.19 00:05

Recurve Women

  1. Kristina Abramaitytė, ASRC-Žaliasis lankas, Lithuania (registration unconfirmed)
  2. Paulina Ramanauskaitė, ASRC-Žaliasis lankas, Lithuania (registration unconfirmed)
  3. Meda Večkytė, Vilniaus m. SC-LSK, Lithuania
  4. Miglė Pranevičiūtė, Vilniaus m. SC-LSK, Lithuania
  5. Vika Andrulienė, Klaipėdos lankininkai, Lithuania (registration unconfirmed)
  6. Gabija Sergejevaitė, ASRC-Žaliasis lankas, Lithuania (registration unconfirmed)
  7. Juliana Semionova, LSK, Lithuania (registration unconfirmed)
  8. Anete Kreicberga, Amazones, Latvia (registration unconfirmed)
  9. Maija Skeltona, Amazones, Latvia (registration unconfirmed)
  10. Rimma Matvejeva, Amazones, Latvia (registration unconfirmed)

Recurve Men

  1. Dovydas Bagdanavičius, LSK, Lithuania
  2. Oleksandr Maksymov, LSK, Lithuania (registration unconfirmed)
  3. Algimantas Petrauskas, Kauno lankininkai, Lithuania
  4. Dmitrijus Kuznecovas, LSK, Lithuania
  5. Dalius Mačernius, LSK, Lithuania
  6. Povilas Margelevičius, KSA, Lithuania (registration unconfirmed)
  7. Giedrius Kavaliauskas, Klaipėdos lankininkai, Lithuania (registration unconfirmed)
  8. Dominykas Andrulis, Klaipėdos lankininkai, Lithuania (registration unconfirmed)
  9. Tautrimas Gedaminskas, LSK, Lithuania
  10. Justas Antanaitis, Vilniaus m. SC-LSK, Lithuania (registration unconfirmed)
  11. Dominykas Jančiukas, ASRC-Žaliasis lankas, Lithuania (registration unconfirmed)
  12. Modestas Šliauteris, Auksinis Šaulys, Lithuania (registration unconfirmed)
  13. Kostas Šliauteris, Auksinis Šaulys, Lithuania (registration unconfirmed)
  14. Vaidotas Sipavičius, Auksinis Šaulys, Lithuania (registration unconfirmed)
  15. Olegas Gailiūnas, Auksinis Šaulys, Lithuania (registration unconfirmed)

Compound Women

  1. Greta Šaumanė, Utenos lankininkų klubas, Lithuania (registration unconfirmed)
  2. Asta Grigaravičienė, Utenos lankininkų klubas, Lithuania

Compound Men

  1. Žydrūnas Karpavičius, KSA, Lithuania
  2. Algirdas Šaumanas, Utenos lankininkų klubas, Lithuania (registration unconfirmed)
  3. Tomas Liekis, LSK, Lithuania (registration unconfirmed)
  4. Edgars Šilovs, AiM Archery, Latvia (registration unconfirmed)
  5. Andris Kuznecovs, Savage Archer, Latvia
  6. Sergejs Meleškevičs, Odisejs, Latvia (registration unconfirmed)
  7. Rolandas Baranauskas, Alytupis-Žaliasis lankas, Lithuania (registration unconfirmed)
  8. Linas Vengelis, Alytupis-Žaliasis lankas, Lithuania (registration unconfirmed)
  9. Marius Grigaravičius, Utenos lankininkų klubas, Lithuania

Barebow Women

  1. Jelena Trapik, LSK, Lithuania

Barebow Men

  1. Vladimir Mosin, LSK, Lithuania
  2. Ernestas Vilkauskas, LSK, Lithuania
  3. Augustinas Šeduikis, Žaliasis lankas, Lithuania (registration unconfirmed)
  4. Algimantas Vileikis, Žaliasis lankas, Lithuania

Longbow & Historical bow Women

  1. Ramunė Stagniūnienė, Ugninė strėlė, Lithuania
  2. Neringa Brusokienė, Ugninė strėlė, Lithuania

Longbow & Historical bow Men

  1. Žydrūnas Večkys, LSK, Lithuania
  2. Vladimir Mosin, LSK, Lithuania
  3. Edgars Dreimanis, Savage Archer, Latvia (registration unconfirmed)
  4. Arnis Lignickis, Savage Archer, Latvia
  5. Gunars Lignickis, Savage Archer, Latvia (registration unconfirmed)
  6. Vytas Karpavičius, Ugninė strėlė, Lithuania