1,2% PARAMA

Instrukcija „Kaip skirti GPM dalį paramai?“ Mūsų įmonės kodas reikalingas deklaracijoje: 302809886

1,2% pajamų mokesčio skirkite taikliems tikslams! Kiekvieno Jūsų parama mums yra labai svarbi siekiant nuolat plėstis, tobulėti bei žinoma įgyvendinti naujas idėjas!

Nors keli paskutiniai metai buvo ir visdar yra iššūkis visiems – mes nenustojame siekti savo tikslų, vykdome reguliarias klubo veiklas ir kimbame į naujus darbus, tobuliname jau pradėtus:

  • Nuo 2016 metų mūsų inicijuota programa „Lankininkai mokyklose“ jau įtraukta į 6 bendrojo lavinimo mokyklas Alytaus mieste bei rajone. Šios programos ir neįprastos sporto šakos dėka kasmet į fizinio aktyvumo veiklas įtraukiama daugybė moksleivių. Matydami šios programos sėkmę ir toliau ieškome rėmėjų bei partnerių, teikiame projektus jos plėtrai;
  • 2020 – ųjų antroje pusėje klubo išsinuomotos ir savo lėšomis įsirengtos naujo šaudymo iš lanko treniruočių bazės uždarose patalpose dėka visiems norintiems išbandyti šaudymą iš lanko bei jau esamiems lankininkams siūlome lankstesnį darbo grafiką, patrauklesnes, patogesnes, modenesnes treniruočių erdves. Siekdami išnaudoti kuo didesnį salės potencialą ją nuolat geriname, gražiname bei tobuliname;
  • 2022 – ųjų vasaros sezoną taip pat tikimės pradėti dar vienu svarbiu pokyčiu – naujos treniruočių aikštės įsirengimu. Įgyvendinta ši įdėja mums suteiktų galimybę tiek aikštę, tiek salę turėtį vieną šalia kitos – tokia bazė atvertų dar didesnes galimybes visiems šaudymu iš lanko besidomintiems asmenims. Tiek lankininkai, tiek pramogauti ar aktyviai laisvalaikį praleisti besirenkantys žmonės nebūtų ribojami prastų oro sąlygų, kitų veiklą ribojančių veiksnių. Paruošiamieji aikštės įsirengimo darbai jau pradėti – belieka judėti pirmyn!

Nuolat šaudymą iš lanko siekiame parodyti ne tik kaip profesionalų sportą, tačiau ir kaip puikią veiklą galinčią tapti jūsų mėgstamu aktyviu laisvalaikio praleidimo būdu ir net renginio ar šventės akcentu. Norėdami užtikrinti kokybiškas ir patrauklias šaudymo iš lanko užsiėmimų sąlygas, 2022 metais iš 1,2% paramos surinktas lėšas skirsime treniruočių salės tobulinimui bei naujos aikštės įrengimui.

Mūsų įmonės kodas reikalingas deklaracijoje: 302809886
Instrukcija „Kaip skirti GPM dalį paramai?“: