1,2% PARAMA

1,2% pajamų mokesčio skirkite taikliems tikslams!  Kiekvieno Jūsų parama mums yra labai svarbi siekiant nuolat plėstis, tobulėti bei žinoma įgyvendinti naujas idėjas!

Nors 2020 metai buvo iššūkis visiems – mes nenustojome siekti savo tikslų, pagal galimybes vykdėme reguliarias klubo veiklas ir kibome į naujus darbus:

  • Per 2020 – uosius mūsų inicijuota programa “Lankininkai mokyklose” įtraukta į 5 naujas bendrojo lavinimo mokyklas Alytaus mieste bei rajone. Šios programos ir neįprastos sporto šakos dėka kasmet į fizinio aktyvumo veiklas bus įtraukiama daugybė moksleivių.
  • 2020 – ųjų antroje pusėje klubas išsinuomavo ir savo lėšomis įsirengė naują šaudymo iš lanko treniruočių bazę uždarose patalpose. Šios salės dėka visiems norintiems išbandyti šaudymą iš lanko bei jau esamiems lankininkams galėsime pasiūlyti lankstesnį darbo grafiką, patrauklesnes, patogesnes treniruočių erdves.

Nuolat šaudymą iš lanko siekiame parodyti ne tik kaip profesionalų sportą, tačiau ir kaip puikią veiklą galinčią tapti jūsų mėgstamu aktyviu laisvalaikio praleidimo būdu ir net renginio ar šventės akcentu. Norėdami užtikrinti kokybiškas ir patrauklias šaudymo iš lanko užsiėmimų sąlygas, 2021 metais iš 1,2% paramos surinktas lėšas skirsime treniruočių salės tobulinimui ir modernizavimui.
Mūsų įmonės kodas reikalingas deklaracijoje: 302809886
Instrukcija “Kaip skirti GPM dalį paramai?”