1,2% PARAMA

Instrukcija „Kaip skirti GPM dalį paramai?” Mūsų įmonės kodas reikalingas deklaracijoje: 302809886

1,2% pajamų mokesčio skirkite taikliems tikslams! Kiekvieno Jūsų parama mums yra labai svarbi siekiant nuolat plėstis, tobulėti bei žinoma įgyvendinti naujas idėjas!

Nors keli paskutiniai metai buvo ir visdar yra iššūkis visiems – mes nenustojame siekti savo tikslų, vykdome reguliarias klubo veiklas ir kimbame į naujus darbus, tobuliname jau pradėtus:

  • Nuo 2016 metų mūsų inicijuota programa „Lankininkai mokyklose” jau įtraukta į 6 bendrojo lavinimo mokyklas Alytaus mieste bei rajone. Šios programos ir neįprastos sporto šakos dėka kasmet į fizinio aktyvumo veiklas įtraukiama daugybė moksleivių. Matydami šios programos sėkmę ir toliau ieškome rėmėjų bei partnerių, teikiame projektus jos plėtrai;
  • 2020 – ųjų antroje pusėje klubo išsinuomotos ir savo lėšomis įsirengtos naujo šaudymo iš lanko treniruočių bazės uždarose patalpose dėka visiems norintiems išbandyti šaudymą iš lanko bei jau esamiems lankininkams siūlome lankstesnį darbo grafiką, patrauklesnes, patogesnes, modenesnes treniruočių erdves. Siekdami išnaudoti kuo didesnį salės potencialą ją nuolat geriname, gražiname bei tobuliname;
  • 2022 – aisiais pradėjome dar vieną klubui svarbų pokytį – naujos treniruočių aikštės įsirengimą. Pilnai įgyvendinta ši įdėja mums suteiks galimybę tiek aikštę, tiek salę turėtį vieną šalia kitos – tokia bazė atvers dar didesnes galimybes visiems šaudymu iš lanko besidomintiems asmenims. Tiek lankininkai, tiek pramogauti ar aktyviai laisvalaikį praleisti besirenkantys žmonės nebus ribojami prastų oro sąlygų, kitų veiklą ribojančių veiksnių. Aikštės įsirengimo bei gražinimo darbai jau pradėti – belieka judėti pirmyn!

Nuolat šaudymą iš lanko siekiame parodyti ne tik kaip profesionalų sportą, tačiau ir kaip puikią veiklą galinčią tapti jūsų mėgstamu aktyviu laisvalaikio praleidimo būdu ir net renginio ar šventės akcentu. Norėdami užtikrinti kokybiškas ir patrauklias šaudymo iš lanko užsiėmimų sąlygas, 2024 metais iš 1,2% paramos surinktas lėšas skirsime treniruočių salės tobulinimui bei naujos aikštės įrengimui.

Mūsų įmonės kodas reikalingas deklaracijoje: 302809886
Pavadinimas: VšĮ „Žaliasis lankas”
Instrukcija „Kaip skirti GPM dalį paramai?”: