Alytaus lankininkai išvyksta kovoti dėl olimpinių kelialapių

Jau šį šeštadienį Lietuvos šaudymo iš lanko rinktinė išvyksta į Turkijoje vyksiantį Europos čempionatą, kuriame bus kartu ir kovojama dėl patekimo į Tokijo Olimpines žaidynes. Iš šešių išvykstančių rinktinės narių net trys alytiškiai lankininkai.

Patekti tarp 64 geriausių pasaulio lankininkų (tiek iš viso vyrų bei tiek pat moterų patenka į Olimpiadą) bandys ASRC-Žaliasis lankas sportininkai Dominykas Jančiukas, Paulina Ramanauskaitė bei jų trenerė (šiose varžybose sportininkė) Inga Timinskienė. Kartu su alytiškiais dar važiuoja šiaulietis Modestas Šliauteris, vilniečiai Justas Antanaitis ir Meda Večkytė. Lietuvių rinktinės treneris šiose varžybose taip pat alytiškis Ugnius Timinskas.

Šiose varžybose į Olimpines žaidynes galės patekti tik 4 vyrai ir 4 moterys. Paprašyta pakomentuoti savo šansus šiose varžybose Inga Timinskienė itin optimistiška nebuvo, bet ir pasiduoti neketina: „Per paskutinius porą metų tiek mūsų klubas, tiek ir kiti Lietuvos sportininkai susiduriame su gana daug iššukių – dėl pandemijos labai stipriai nukentėjo tiek treniruotės, tiek varžybiniai planai, atsirado naujų rūpesčių, daugybė neaiškumų, net keliavimas į varžybas užsienyje tapo gan stipriai komplikuotas. Lengva tikrai nebus, tačiau darysime tai ką geriausiai sugebame ir kovosime tiek kiek reikės. Vilties turime, šansų papulti taip pat, o ar pasiseks sužinosime jau penktadienį“.

Europos šaudymo iš lanko čempionato kvalifikacinės varžybos vyks birželio 1 d., po jų birželio 2 – 3 dienomis vyks individualios ir komandinės atkrintamosios varžybos, o dėl Olimpinių kelialapių sportininkai kovos birželio 4 – ąją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *