DALYVIAI

Olimpiniai lankai, neįgalieji

  1. Giedrius Kavaliauskas, Klaipėdos lankininkai-Alytupis

Olimpiniai lankai, merginos

  1. Juliana Semionova, LSK (registracija nepatvirtinta)
  2. Paulina Ramanauskaitė, ASRC-Žaliasis lankas
  3. Miglė Motiejūnaitė, SM „Gaja“ – Kauno lankininkai (registracija nepatvirtinta)
  4. Saulė Rimkevičiūtė, SM „Gaja“ – Kauno lankininkai (registracija nepatvirtinta)
  5. Gerda Sankauskaitė, SM „Gaja“ – Kauno lankininkai (registracija nepatvirtinta)

Olimpiniai lankai, vaikinai

  1. Aurimas Alesius, ASRC-Žaliasis lankas

Olimpiniai lankai, jaunės

  1. Kristina Abramaitytė, ASRC-Žaliasis lankas
  2. Iveta Ramanauskaitė, LSK
  3. Vitalija Balčiūnaitė, ASRC-Žaliasis lankas
  4. Liepa Lapašinskaitė, SM „Gaja“ – Kauno lankininkai (registracija nepatvirtinta)
  5. Simona Ramoškaitė, SM „Gaja“ – Kauno lankininkai (registracija nepatvirtinta)

Olimpiniai lankai, jauniai

  1. Dainius Čižikas, LSK
  2. Dominykas Jančiukas, ASRC-Žaliasis lankas
  3. Lukas Gataveckas, SM „Gaja“ – Kauno lankininkai (registracija nepatvirtinta)

Olimpiniai lankai, jaunutės

  1. Julija Paškevičiūtė, SM „Gaja“ – Kauno lankininkai (registracija nepatvirtinta)
  2. Laimė Lapašinskaitė, SM „Gaja“ – Kauno lankininkai (registracija nepatvirtinta)

Skriemuliniai lankai, neįgalieji

  1. Rolandas Baranauskas, Žaliasis lankas-Alytupis
  2. Linas Vengelis, Žaliasis lankas-Alytupis

Paprasti lankai, neįgalieji (moterys)

  1. Anželika Molis, LSK-Alytupis
  2. Marija Gintarė Bigataitė, LSK-Alytupis

Paprasti lankai, neįgalieji (vyrai)

  1. Edgaras Čiaplinskas, Žaliasis lankas-Alytupis
  2. Linas Misiūnas, LSK-VNDC
  3. Eugenijus Plioplys, LSK-VNDC

Paprasti lankai, jaunimas

  1. Sandrina Mocartaitė, LSK
  2. Julija Kondrotaitė, Vilniaus m. SC-LSK (registracija nepatvirtinta)
  3. Ieva Bauerytė, LSK (registracija nepatvirtinta)

Paprasti lankai, jaunės

  1. Aistė Stagniūnaitė, Ugninė strėlė
  2. Meda Večkytė, LSK
  3. Fausta Rimkutė, LSK
  4. Gabija Sergejevaitė, ASRC-Žaliasis lankas
  5. Aleksandra Nečajeva, LSK (registracija nepatvirtinta)
  6. Agnė Lukoševičiūtė, LSK (registracija nepatvirtinta)

Paprasti lankai, jauniai

  1. Martynas Žiauberis, LSK
  2. Lukas Remiševskis, LSK (registracija nepatvirtinta)
  3. Vilius Buivydas, LSK (registracija nepatvirtinta)
  4. Motiejus Glaveckas, ASRC-Žaliasis lankas
  5. Domantas Bražinskas, ASRC-Žaliasis lankas

Paprasti lankai, jaunutės

  1. Agnė Kuznecova, LSK
  2. Eimantė Šlaičiūnaitė, LSK
  3. Ramunė Černiauskaitė, Ugninė strėlė
  4. Elzė Večkytė, LSK
  5. Viktorija Maldis, LSK
  6. Gerda Petraitytė, LSK

Paprasti lankai, jaunučiai

  1. Ąžuolas Šlapikas, LSK
  2. Lukas Šliuževičius, Ugninė strėlė
  3. Kostas Majeris, LSK
  4. Mykolas Lukočius, LSK