DALYVIAI

Olimpiniai lankai, moterys

  1. Juliana Semionova, LSK
  2. Dalia Čiupailienė, LSK
  3. Kristina Abramaitytė, ASRC-Žaliasis lankas
  4. Dangerūta Nosalienė, LSK
  5. Vika Andrulienė, Klaipėdos lankininkai
  6. Gerda Sankauskaitė, SM Gaja – Kauno lankininkai (registracija nepatvirtinta)
  7. Liepa Lapašinskaitė, SM Gaja – Kauno lankininkai (registracija nepatvirtinta)
  8. Laila Kuzmienė, Klaipėdos lankininkai
  9. Vitalija Balčiūnaitė, ASRC-Žaliasis lankas
  10. Marina Rjabkova, AiM Archery, Latvia
  11. Paulina Ramanauskaitė, ASRC-Žaliasis lankas
  12. Anete Kreicberga, SK Amazones, Latvia
  13. Vendija Skeltona, SK Amazones, Latvia
  14. Liga Ilona Denisenoka, SK Amazones, Latvia
  15. Maija Skeltona, SK Amazones, Latvia

Olimpiniai lankai, vyrai

  1. Antanas Barkauskas, LSK
  2. Dovydas Bagdanavičius, LSK
  3. Regimantas Čiupaila, LSK
  4. Valdas Narkūnas, Strėlė
  5. Algimantas Petrauskas, KSA
  6. Oleksandr Maksymov, LSK
  7. Kostas Šliauteris, Auksinis šaulys
  8. Modestas Šliauteris, Auksinis šaulys
  9. Vaidotas Sipavičius, Auksinis šaulys (registracija nepatvirtinta)
  10. Vladas Šigauskas, KSA
  11. Ramūnas Kašėta, KSA
  12. Mindaugas Dirsė, KSA
  13. Giedrius Kavaliauskas, Klaipėdos lankininkai
  14. Adrian Kovalevskij, LSK
  15. Ignas Morkeliūnas, SM Gaja – Kauno lankininkai (registracija nepatvirtinta)
  16. Arvydas Čepulionis, Kauno lankininkai (registracija nepatvirtinta)
  17. Valdas Golubickas, Kauno lankininkai (registracija nepatvirtinta)
  18. Romualdas Rečiūga, Harmonija
  19. Stasys Mickus, Harmonija
  20. Vidmantas Vaičekauskis, Klaipėdos lankininkai
  21. Nikolajs Sinnikovs, AiM Archery, Latvia
  22. Gintaras Maldutis, LSK
  23. Eduards Lapsins, SK Amazones, Latvia
  24. Aurimas Alesius, ASRC-Žaliasis lankas
  25. Dominykas Jančiukas, ASRC-Žaliasis lankas

Skriemuliniai lankai, moterys

  1. Aleksandra Kostina, AiM Archery, Latvia

Skriemuliniai lankai, vyrai

  1. Ingo Sperlich, TV 1890 Meerholz e.V, Germany
  2. Edmundas Butkus, Auksinis šaulys
  3. Vladas Šakauskas, LSK
  4. Edgars Šilovs, AiM Archery, Latvia
  5. Boris Melnikov, Harmonija
  6. Rolandas Baranauskas, Žaliasis lankas
  7. Žilvinas Kemeža, KSA
  8. Arvydas Prapuolenis, KSA
  9. Linas Vengelis, Žaliasis lankas
  10. Robertas Navickas, Žaliasis lankas
  11. Rimvydas Lipnickas, Žaliasis lankas
  12. Tomas Liekis, LSK
  13. Mindaugas Baranauskas, LSK

Paprasti lankai, moterys

  1. Margarita Matvijenko, LSK
  2. Marija Gintarė Bigataitė, LSK
  3. Anželika Molis, LSK
  4. Meda Večkytė, LSK
  5. Margarita Butiakova, LSK
  6. Akvilė Daubaraitė, LSK
  7. Sandrina Mocartaitė, LSK
  8. Austėja Šironaitė, Jaunimo brizas

Paprasti lankai, vyrai

  1. Arūnas Gurevičius, LSK
  2. Dmitrijus Kuznecovas, LSK
  3. Vladimir Mosin, LSK
  4. Talivaldis Sveile, Odiseja, Latvia
  5. Algimantas Vileikis, Žaliasis lankas
  6. Mindaugas Junevičius, LSK
  7. Virgilijus Šironas, Jaunimo brizas
  8. Linas Šironas, Jaunimo brizas
  9. Aidas Jurgaitis, LSK

Ilgieji ir istoriniai lankai, moterys

  1. Aida Grigienė, Strėlė
  2. Roma Vaitmonienė, Gintarinė strėlė
  3. Vilma Masalskytė, Gintarinė strėlė

Ilgieji ir istoriniai lankai, vyrai

  1. Žydrūnas Večkys, LSK
  2. Vitalijus Naumavičius, Strėlė
  3. Stasys Svetlauskas, Žaliasis lankas
  4. Raigardas Svetlauskas, Žaliasis lankas
  5. Arvydas Banys, Žaliasis lankas
  6. Egidijus Sekorskas, Strėlė